Постійні   комісії  сільської   ради

1.Постійна  комісія з питань депутатської діяльності  та законності

         Шамовнєв Валерій Євгенійович     -    голова  комісії

         Головко Максим Анатолійович       -    заступник голови комісії

          Канівець Ліна Олександрівна         -    секретар  комісії

          Шлончак Оксана Борисівна             -    член комісії

          Груй Наталія Йосипівна                     -    член комісії

 

 2.Постійна  планово-бюджетна  комісія

         Катеруша  Тетяна  Петрівна               -  голова  комісії

         Савич Людмила Анатоліївна             -  заступник голови комісії

         Думич Марина Павлівна                    -  секретар комісії

         Думич Валентина Василівна             -  член комісії

         Барабаш Світлана Іванівна                -  член комісії

 

 3. Постійна комісія з питань соціального розвитку села, екології та комунальної власності

       Свідельська  Тетяна Олександрівна   - голова комісії

       Маринич Людмила Іванівна                 - заступник голови комісії

       Степанець Віктор Анатолійович           - секретар комісії

       Онопрієнко  Ольга Іванівна                   -  член комісії

       Богомолова Валентина Іванівна          -  член комісії

 

Узгоджувальна комісія по земельним спорам

 

  1. Гуленко Андрій Вікторович– голова комісії
  2. Панько Олена Миколаївна- секретар комісії
  3. Лисенко Віктор Євгенійович –член комісії
  4. дільничний Ткаченко Роман Васильович
  5. депутат за місцем проживання заявника

 

Комісії по роботі з неповнолітніми

 

  1. Лисак Наталія Миколаївна– голова комісії
  2. Савич Людмила Анатоліївна– секретар комісії
  3. Клименко Юлія Віталіївна – член комісії

             Адміністративна комісія

 

 1.Катеруша Тетяна Петрівна– голова комісії

2. Набок Ірина Олександрівна– секретар комісії                                                

3. Шлончак Сергій Григорович– член комісії 

Опікунська рада

 

1.Осовітня Алла Вікторівна - голова комісії                                                    

2.Савич Людмила Анатоліївна -секретар комісії                                            

3.Петрова Ольга Анатоліївна  - член комісії